Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Další tramvaje po těžké údržbě

Koloběh údržby tramvají je kontinuální a vpravdě nekonečný. Začátkem listopadu byl po generální opravě zařazen zpět vůz T3P ev. č. 1629, čímž v provozu doplnil své "A" ev. č. 1628, které bylo vypravováno přechodně sólo. Provedení obou vozů je totožné. Tramvaj prošla kompletní opravou vozové skříně včetně jejího otryskání a obdržela novou podlahovou krytinu ALTRO a nové obložení stěn a stropu. Jediným rozdílem je absence klimatizace kabiny řidiče na “B” voze.

Začátkem měsíce byla dokončena velká prohlídka na tramvaji VarioLFR.E ev. č. 1554/II. Rozsah prohlídky také odpovídá předchozím dokončeným vozům Vario. Pro ilustraci jmenujme například kolizní kameru, kamerový systém pro sledování salonu, přední LED světlomety a klimatizaci kabiny řidiče Waeco CoolAir RTX. Vozem ev. č. 1554/II byly velké prohlídky tramvají Vario na čas uzavřeny a další vozy budou následovat až po najetí patřičných kilometrů.

Během listopadu pokračovaly také velké prohlídky tramvají Anitra. Koncem měsíce byla dokončena tramvaj ev. č. 1807. I zde rozsah prohlídky odpovídá předchozím dokončeným vozům. Tramvaj obdržela kolizní kameru, kamerový systém pro sledování salonu a bílé lakování kolem předních světlometů a zadních skupinových svítilen.
autor: Ondra K., 3. 12. 2017, Novinky ve vozovém parku DPMB, trvalý odkaz