Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Erbovní slavnosti 2017 - uzavírka Slovanského náměstí

16.09.2017 08:00 - 16.09.2017 22:00
Linky: 30 32 44 53 67 84

Vzhledem ke konání tradičních Erbovních slavností bude pro veškerou dopravu uzavřeno Slovanské náměstí.

Trolejbusy na lince 30 budou nahrazeny autobusy. Autobusy na linkách 30, 44 a 53 pojedou ve směru do Žabovřesk v úseku Semilasso - Skácelova odklonem ulicemi Berkovou a Purkyňovou. Vynechají zastávku Husitská, zastávka Slovanské náměstí bude přeložena do ulice Berkovy za křižovatku s ulicí Srbskou.

Autobusy na linkách 30, 53 a 84 ve směru ke královopolskému nádraží budou v úseku Skácelova - Semilasso odkloněny ulicemi Purkyňovou, Dobrovského a Palackého. Zastávka Skácelova bude přeložena do ulice Purkyňovy k zastávce linky N93, zastávka Slovanské náměstí nebude obsluhována, zastávka Husitská bude přeložena do ulice Palackého k zastávce linek 1 a 6.

Trolejbusy na lince 32 budou nahrazeny autobusy. Ve směru z centra pojedou v úseku Charvatská - Hutařova odklonem ulicemi Dobrovského, Palackého a Berkovou. Vynechají zastávku Slovanské náměstí, náhradou zastaví na zastávce tramvají Husitská v ulici Palackého. V opačném směru bude linka 32 v úseku Hutařova - Charvatská odkloněna ulicemi Berkovou, Purkyňovou a Dobrovského. Nevynechá žádnou zastávku, zastávka Slovanské náměstí bude přeložena do ulice Berkovy (společně s linkami 30, 44 a 53), zastávka Charvatská bude přeložena za křižovatku s ulicí Dobrovského. Navíc zastaví i na zastávce linky N93 Skácelova v Purkyňově ulici.

Linka 67 bude v úseku Charvatská - Skácelova odkloněna ulicemi Dobrovského a Purkyňovou. Vynechá zastávku Slovanské náměstí, zastávka Skácelova ve směru do centra bude přeložena do ulice Purkyňovy k zastávce linky N93 a zastávka Charvatská ve směru do centra bude přeložena za křižovatku s ulicí Dobrovského.

Pozor, linky 30 se dotkne i výluka v ulici Kroftově.