Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

BMHD.cz slaví 10 let od svého založení

Vážení přátelé, dopravní nadšenci a návštěvníci stránek BMHD.cz,
srdečně Vás zveme na oslavu výročí 10 let od založení internetových stránek BMHD.cz, tedy stránek věnujících se městské hromadné dopravě v Brně a jeho okolí. Bylo by škoda takovou příležitost jen tak opomenout a nechat ztratit v propadlišti dějin. Rozhodli jsme se proto pro naše příznivce uspořádat malou oslavu pro připomenutí jubilea s zavzpomínání si, jak stránky BMHD.cz vznikaly a jak se rozvíjely.
Akce se bude konat v sobotu 6. 10. 2012 a program bude následující:
Sraz účastníků proběhne v 9:45 na zastávce Lipová (výjezdová vrátnice z vozovny Pisárky). Speciálně pro oslavu našeho jubilea bude vypravena souprava tramvají 3x T3R.PV, která nás bude cca do 16 hodin vozit po brněnské kolejové síti. Během jízdy budou samozřejmostí zastávky pro fotografování.
Po ukončení jízdy proběhne krátká exkurze ve vozovně Pisárky. Po prohlídce areálu pro nás bude před vozovnou přistaven kloubový autobus, který nás odveze do hostince Tuřanská Beseda, který se nachází na ulici Podlipná 25 v brněnských Tuřanech. V místním salónku, který je rezervován pouze pro nás, budeme pro připomenutí promítat obrázky z historie stránek, ukážeme Vám, jak funguje současná administrace a představíme Vám tvůrce stránek, které někteří z Vás znáte jen pod internetovými přezdívkami. V neposlední řadě se také dobře najíme, napijeme a popovídáme si.
Během jízdy s tramvají (3x T3R.PV) a dopravy autobusem do Tuřanské Besedy jste našimi hosty, útratu v restauraci si pak hradí každý sám.
Pokud Vám časové nebo jiné možnosti nedovolují, je samozřejmě možné se účastnit pouze jízdy s tramvají nebo pouze večerního posezení.
Restaurace Tuřanská beseda je vzdálená asi 200 m od autobusové zastávky Revoluční, odkud Vás dovezou do centra Brna linky 40 a 48 nebo noční linka 95 během 15 minut. Vaši účast nám, prosím, potvrdtě ve formuláři v tomto odkazu.
Máte-li nějaký dotaz, neváhejte se obrátit mailem na manila: manil.bmhd(at)centrum.cz

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým tvůrců stránek BMHD.cz
autor: manil, 22. 9. 2012, Akce, trvalý odkaz