Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

V. ročník Promítání - Balkán + Rakousko

Flexity Outlook na Stubaitalbahn K2YU Sarajevo KT4YU Bělehrad Vážení přátelé, dopravní fandové a příznivci stránek BMHD.cz,
srdečně Vás zveme na tradiční dopravní Promítání, které každoročně pořádáme pro naše spolupracovníky a čtenáře. Jedná se o celovečerní program plný dopravních fotek, zážitků a také veselých historek z letních "tramvajových a trolejbusových" expedic správců BMHD především do měst a států východní Evropy.
Letošní program je zasvěcený balkánským provozům, kde představíme mimo jiné renovovaný a velmi dobře fungující provoz v Záhřebu, rozpadající se „ká dvojky“ v Sarajevu jezdící mezi rozstřílenými domy z bosensko-srbské občanské války nebo miniaturní a kompletně modernizovaný tramvajový provoz v chorvatském Osijeku.
Druhá část Promítání bude zasvěcena Rakousku, kde jistě nejzajímavější část programu bude patřit Stubaitalbahn, tedy světoznámé horské tramvajové lince z Innsbrucku do městečka Fulpmes ve Stubaiském údolí.
Akce se bude konat v sobotu 23. 2. 2013 v sále hostince Tuřanská Beseda, který se nachází na ulici Podlipná 25 v městské části Brno - Tuřany.
Začátek programu je v 18:00.
Restaurace Tuřanská beseda je vzdálená asi 200 m od autobusové zastávky Revoluční, kam se dostanete busem 40 nebo 48 z Úzké. Zastávka je také obsluhována noční linkou N95.
Svoji účast nám, prosím, potvrďte ve formuláři v tomto odkazu.

Případné dotazy směřujte mailem na manila: manil.bmhd(at)centrum.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!
autor: manil, 12. 2. 2013, Akce, trvalý odkaz