Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

VI. ročník Promítání - Rusko

T3SU a T6B5 v Tule T3SU s novými čely Kotas v Nižném Novgorodu Tramvaj KTM-19 v Moskvě projíždí pod tělesem monorailu v sídlišti Ostankino Vážení přátelé, dopravní fanové a příznivci stránek BMHD.cz,
zveme Vás na tradiční Promítání, které každoročně pořádáme pro naše přátele a čtenáře. Jedná se o celovečerní program plný dopravních fotek, zážitků a také veselých historek z letních "tramvajových a trolejbusových" expedic správců BMHD především do měst a států východní Evropy.
Letošní program je zasvěcen Rusku, kde Vám představíme velkolepou Moskvu s rozsáhlou tramvajovou sítí a jedním z největších provozů metra na světě s přenádherně zdobenými stanicemi. Další města s tramvajovými provozy, které jsme v létě projeli, jsou Tula, Tver a Nižný Novgorod.
V druhé části programu Vám promítneme střípky z dalších dopravních expedic, např. ukrajinské lesní úzkorozchodné železnice, dopravu v Albánii nebo tramvajové provozy ve Skandinávii. "Brňáky" jistě bude zajímat i příspěvek o tramvajích RT6N1 v polské Poznani.
Akce se bude konat v sobotu 18. 1. 2014 v sále hostince Tuřanská Beseda, který se nachází na ulici Podlipná 25 v městské části Brno - Tuřany.
Začátek programu je v 18:00.
Restaurace Tuřanská beseda je vzdálená asi 50 m od přeložené autobusové zastávky Revoluční (díky výluce), kam se dostanete busem 40 nebo 48 z Úzké. Zastávka je také obsluhována noční linkou N95.
Svoji účast nám, prosím, potvrďte ve formuláři v tomto odkazu.

Případné dotazy směřujte mailem na manila: manil.bmhd(at)centrum.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!
autor: manil, 8. 1. 2014, Akce, trvalý odkaz