Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

VII. ročník Promítání - Rumunsko, Kaliningrad, Izrael, Gruzie

Část rozsáhlého lanovkového dopravního systému v gruzínské Chiatuře KT4SU v ruském Kaliningradě. KT4D ex Berlín v rumunské Braile Vážení přátelé, dopravní fanové a příznivci stránek BMHD.cz,
zveme Vás na tradiční Promítání, které každoročně pořádáme pro naše přátele a čtenáře. Jedná se o celovečerní program plný dopravních fotek, zážitků a také veselých historek z letních "tramvajových a trolejbusových" expedic týmu správců BMHD především do měst a států východní Evropy.

Letošní program je zasvěcen zejména Rumunsku, kde Vám představíme většinu fungujících tramvajových provozů, kde stále jezdí tramvaje z produkce ČKD Tatra a dále město Kaliningrad, které se nachází v ruské enklávě mezi Polskem a Litvou.
V druhé části programu Vám promítneme dopravní střípky z dalších dopravních expedic, např. do Albánie, Gruzie nebo Izraele.
Akce se bude konat v sobotu 7. 3. 2015 v sále hostince Tuřanská Beseda, který se nachází na ulici Podlipná 25 v městské části Brno - Tuřany.
Začátek programu je v 17:00.
Restaurace Tuřanská beseda je vzdálená asi 100 m od autobusové zastávky Revoluční, kam se dostanete busem 40 nebo 48 z Úzké. Zastávka je také obsluhována noční linkou N95. Po výstupu z autobusu půjdete cca 100 m dále po Revoluční ulici, restaurace se nachází po levé straně.
Svoji účast nám, prosím, potvrďte ve formuláři pod tímto odkazem. Děkujeme.
Případné dotazy směřujte mailem na manila: manil.bmhd(at)centrum.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!
autor: manil, 12. 2. 2015, Akce, trvalý odkaz