Ve spolupráci s obcemi Tetčice, Rosice a Zastávka u Brna se od 23. března zavádí noční spoje na lince
405. Ve směru z Brna bude linka
405 na Mendlově náměstí navazovat na noční linky
N97 a
N98 od hlavního nádraží a v úseku
Brno, Nemocnice Bohunice - Rosice, Brněnská pojede přes zastávku
Tetčice, žel. st., vynechá tedy zastávku
Rosice, STK. V opačném směru pojede autobus linky
405 přes Tetčice pouze v noci před nepracovním dnem a v noci z neděle na pondělí. V ostatních dnech bude v zastávce
Rosice, Trávníky zajištěn přestup z linky
423 od Tetčic. V zastávce
Brno, Poříčí pak bude možný přestup na linku
N91 na spojení k hlavnímu nádraží.
Noční spoje linky 405 - směr Zastávka u Brna:
(vybrané zastávky)
|
*1 |
*2 |
N98 Hlavní nádraží |
0:00 |
2:00 |
N98 Mendlovo náměstí |
0:04 |
2:04 |
|
|
|
Brno, Mendlovo náměstí |
0:09 |
2:09 |
Brno, Nemocnice Bohunice |
0:18 |
2:18 |
Tetčice, žel. st. |
0:31 |
2:31 |
Rosice, Trávníky |
0:35 |
2:35 |
Zastávka, žel. st. |
0:41 |
2:41 |
*1 - noc před pracovním dnem
*2 - noc před nepracovním dnem
Noční spoje linky 405 - směr Brno:
(vybrané zastávky)
|
*1 |
*2 |
*3 |
Zastávka, žel. st. |
22:45 |
22:45 |
0:15 |
|
|
|
|
423 Tetčice, žel. st. |
|
22:32 |
|
423 Rosice, Trávníky |
|
22:37 |
|
|
|
|
|
Rosice, Trávníky |
22:52 |
22:52 |
0:22 |
Tetčice, žel. st. |
22:57 |
- |
0:27 |
Brno, Nemocnice Bohunice |
23:11 |
23:08 |
0:41 |
Brno, Poříčí |
23:17 |
23:14 |
0:47 |
|
|
|
|
N91 Poříčí |
23:19 |
23:19 |
0:49 |
N91 Hlavní nádraží |
23:24 |
23:24 |
0:54 |
|
|
|
|
Brno, Mendlovo náměstí |
23:21 |
23:18 |
0:51 |
*1 - noc z nepracovního dne na pracovní den
*2 - noc z pracovního dne na pracovní den
*3 - noc před nepracovním dnem