Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Přehlídka automobilové techniky v Řečkovicích

Jako každý rok, i letos se na konci dubna otevřou pro veřejnost brány řečkovického depozitáře Technického muzea v Brně v areálu bývalých kasáren na ulici Terezy Novákové. Termín přehlídky připadá na víkend 25. - 26. 4. 2015 a otevřeno bude v obou dnech od 9:00 do 17:00. K vidění budou zejména historické trolejbusy a autobusy, představí se ale i užitková vozidla a vojenská a hasičská technika. Každou celou hodinu od 10:00 do 16:00 pak vyrazí jeden z autobusů Technického muzea na vyjížďku s cestujícími. Letošní novinkou bude bitva modelů vojenské techniky, která má být připomínkou 70. výročí konce druhé světové války. Představení s názvem World War II Circus se bude konat v sobotu 25. 4. v 15:00.

Vstupné do areálu činí 20 Kč, děti do 130 cm výšky a držitelé průkazů ZTP mají vstup zdarma. Z důvodu omezené kapacity je třeba si za stejnou cenu na místě zakoupit i jízdenku na okružní jízdu historickým autobusem.

Vstup do areálu kasáren je přímo u zastávky linek 41 a 71 Žilkova, dostupný je také pěšky od konečné linky 1 v Řečkovicích. Na místě bude zajištěno občerstvení a prodej upomínkových předmětů, nebude chybět ani doprovodný program.
autor: Miky, 21. 4. 2015, Akce, trvalý odkaz