Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

VIII. ročník Promítání - východní Německo, Balkán, Ukrajina, Arménie a další

K2YU v bosenském Sarajevu Souprava tramvají T3D v německém Chemnitz Tramvajové metro v ukrajinském Krivoj-Rogu Vážení přátelé, dopravní fanové a příznivci stránek BMHD.cz,
zveme Vás na tradiční Promítání, které každoročně pořádáme pro naše přátele a čtenáře. Jedná se o celovečerní program plný dopravních fotek, zážitků a také veselých historek z letních "tramvajových a trolejbusových" expedic týmu správců BMHD především do měst a států východní Evropy.

Letošní program je rozdělen na 3 části, a to:

1. Po stopách tramvají Tatra ve východoněmeckých městech
2. Tramvaje na balkánském poloostrově
3. Tramvajová Ukrajina známá i neznámá

Účast nám přislíbili i cestovatelé z jiných měst, kteří nám představí např. trolejbusový provoz v arménském Jerevanu, městskou hromadnou dopravu na východě USA nebo tramvajový provoz v irském Dublinu.

Akce se bude konat v sobotu 12. 3. 2016 v sále hostince Tuřanská Beseda, který se nachází na ulici Podlipná 25 v městské části Brno - Tuřany.
Začátek programu je v 17:00.
Restaurace Tuřanská beseda je vzdálená asi 100 m od autobusové zastávky Revoluční, kam se dostanete busem 40 nebo 48 z Úzké. Zastávka je také obsluhována noční linkou N95. Po výstupu z autobusu půjdete cca 100 m dále po Revoluční ulici, restaurace se nachází po levé straně.
Svoji účast nám, prosím, potvrďte ve formuláři pod tímto odkazem. Děkujeme.
Případné dotazy směřujte mailem na manila: manil.bmhd(at)centrum.cz

Těšíme se na setkání s Vámi!
autor: manil, 8. 2. 2016, Akce, trvalý odkaz