Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Další tramvaje po těžké údržbě

Koloběh údržby tramvají je kontinuální a vpravdě nekonečný. Začátkem listopadu byl po generální opravě zařazen zpět vůz T3P ev. č. 1629, čímž v provozu doplnil své "A" ev. č. 1628, které bylo vypravováno přechodně sólo. Provedení obou vozů je totožné. Tramvaj prošla kompletní opravou vozové skříně včetně jejího otryskání a obdržela novou podlahovou krytinu ALTRO a nové obložení stěn a stropu. Jediným rozdílem je absence klimatizace kabiny řidiče na “B” voze.

Začátkem měsíce byla dokončena velká prohlídka na tramvaji VarioLFR.E ev. č. 1554II. Rozsah prohlídky také odpovídá předchozím dokončeným vozům Vario. Pro ilustraci jmenujme například kolizní kameru, kamerový systém pro sledování salonu, přední LED světlomety a klimatizaci kabiny řidiče Waeco CoolAir RTX. Vozem ev. č. 1554II byly velké prohlídky tramvají Vario na čas uzavřeny a další vozy budou následovat až po najetí patřičných kilometrů.

Během listopadu pokračovaly také velké prohlídky tramvají Anitra. Koncem měsíce byla dokončena tramvaj ev. č. 1807. I zde rozsah prohlídky odpovídá předchozím dokončeným vozům. Tramvaj obdržela kolizní kameru, kamerový systém pro sledování salonu a bílé lakování kolem předních světlometů a zadních skupinových svítilen.
autor: Ondra K., 3. 12. 2017, Novinky ve vozovém parku DPMB, trvalý odkaz