Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Změny od 30. května

Čtvrtkem 30. května vejde v platnost několik změn týkajících se organizace provozu v Brně.

V souvislosti s končícím akademickým rokem dochází ke změnám jízdních řádů některých linek. Přehled aktuálních jízdních řádů naleznete na www.jrbrno.cz.

Vzhledem k postupu stavebních prací bude zahájen provoz zastávky Konopná pro linky 40, 48, 50, 63, E63, 64, 67 a N95 pro směr do centra. Zastávka je umístěna v ulici Svatopetrské v nově vybudovaném zálivu před křižovatkou s ulicí Za Mostem.

Pro veškerou dopravu opět byla otevřena ulice Kalová pro průjezd od ulice Dornych k ulici Masné. Dojde proto ke změně na linkách 64 a 67, které nově ve směru k zastávce Škrobárenská pojedou ulicemi Svatopetrská, Dornych a Kalová. Obslouží přitom zastávky Komárov (zastávka autobusových linek směr centrum) a Konopná (viz výše). Nebudou tedy v uvedeném směru obsluhovat zastávky Mariánské náměstí a Černovická.

Vzhledem k přetrvávajícím dopravním komplikacím v ulici Hladíkově budou vždy v pracovních dnech od 6:00 do 19:00 odkloněny linky 77 a 84. Všechny spoje linky 77 ve směru do centra pojedou od zastávky Spáčilova po trase trolejbusových linek 31 a 33 k hlavnímu nádraží, všechny spoje linky 84 pojedou přes zastávku Životského a vynechají tak zastávku Tržní.
autor: Miky, 29. 5. 2019, Změny v dopravě, trvalý odkaz