Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Karosou B741 na Pálavu

Karosa B741 (ev. č. 2315) V sobotu 24. 8. 2019 se uskuteční fotojízda s autobusem Karosa B741, ev. č. 2315. Tento autobus byl v srpnu roku 2015 odstaven z pravidelného provozu s cestujícími a aktuálně je součástí sbírky retro vozidel dopravního podniku, byť v nerenovovaném stavu. Svou první službu jako retro vozidlo vykonal tento autobus již letos v červnu v rámci akce Dopravní nostalgie. Během čtvrté srpnové soboty bude další přiležitost si toto vozidlo vyfotit v provozu. Uskuteční se totiž zvláštní jízda za účelem fotografování tohoto autobusu, a to po trase dlouhé přes 150 km, jejíž pomyslným cílem je CHKO Pálava.

Sraz je v 10.00 na zastávce Vozovna Slatina linky 75 před vrátnicí autobusové vozovny. Odtud vyrazí autobus na následující trasu: Vozovna Slatina – Brno-Chrlice – Židlochovice – Hustopeče – Pavlov – Mikulov – Velké Pavlovice – Klobouky u Brna – Diváky – Moutnice – Újezd u Brna – Prace – Vozovna Slatina. Ukončení je naplánováno přibližně na čas 17.30. Cena akce se bude pohybovat okolo 500 Kč dle počtu účastníků.

V případě dotazů nebo nezávazného nahlášení účasti můžete využít email (lukaslobpreis@seznam.cz nebo lukin.tucek@gmail.com). Na Vaši případnou účast se těší LukinT, Škoda a Dan.
autor: Lukin, 13. 8. 2019, Akce, trvalý odkaz