Trasy a jízdní řády zvláštních linek – sobota 18. 6. 2022:
• Koněspřežná tramvaj:
Náměstí Svobody – Masarykova – Benešova – Rooseveltova – Rašínova – Náměstí Svobody
(nástup a výstup je možný pouze na náměstí Svobody)
Náměstí Svobody (odjezd) | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 |
Jízdné: 300 Kč
• Parní tramvaj:
Náměstí Svobody – Rašínova – Rooseveltova – Nádražní – Nové sady, smyčka – Masarykova – Náměstí Svobody
(nástup a výstup je možný pouze na náměstí Svobody)
Náměstí Svobody (odjezd) | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 |
Jízdné: 300 Kč
• Elektrické tramvaje:
Náměstí Svobody – Veveří – Minská – Horova – Vozvna Komín a zpět
(nástup a výstup je možný pouze na náměstí Svobody a v zastávce Vozovna Komín)
b | c | d | e | a | f | b | d | c | e | a | f | b | d | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Náměstí Svobody | 11:30 | 11:30 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 |
Vozovna Komín | 11:45 | 11:45 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 |
b | d | c | e | a | f | b | d | c | e | a | f | b | d | |
Vozovna Komín | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 |
Náměstí Svobody | 12:05 | 12:20 | 12:35 | 12:50 | 13:05 | 13:20 | 13:35 | 13:50 | 14:05 | 14:20 | 14:35 | 14:50 | 15:05 | 15:20 |
b | c | d | e | a | f | b | d | c | e | a | f | b | d | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Náměstí Svobody | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 17:00 | 17:15 | 17:30 | 17:45 |
Vozovna Komín | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 17:00 | 17:15 | 17:30 | 17:45 | 18:00 |
b | d | c | e | a | f | b | d | c | e | a | f | b | d | |
Vozovna Komín | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 17:00 | 17:15 | 17:30 | 17:45 | 18:00 | 18:15 | 18:30 |
Náměstí Svobody | 15:35 | 15:50 | 16:05 | 16:20 | 16:35 | 16:50 | 17:05 | 17:20 | 17:35 | 17:50 | 18:05 | 18:20 | 18:35 | 18:50 |
a = mv 99, b = mv 107 + vv 215, c = 4MT 134 + 3VL 313, d = T2 1435, e = K2 1123, f = T3M 1594
Jízdné: jedna jízda – 80 Kč, dvě jízdy – 150 Kč, 6 jízd – 350 Kč
• Trolejbusy:
Česká – Kounicova – Botanická – Srbská – Královopolská – Vozovna Komín – Veslařská – Hlinky – Úvoz – Kounicova – Česká
(nástup a výstup je možný v zastávkách Česká, Srbská a Vozovna Komín)
a | b | c | f | d | e | a | b | f | c | d | e | a | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Česká | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 |
Srbská | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 |
Vozovna Komín | 11:55 | 12:10 | 12:25 | 12:40 | 12:55 | 13:10 | 13:25 | 13:40 | 13:55 | 14:10 | 14:25 | 14:40 | 14:55 |
e | a | b | f | c | d | e | a | b | f | c | d | e | |
Vozovna Komín | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 |
Česká | 12:20 | 12:35 | 12:50 | 13:05 | 13:20 | 13:35 | 13:50 | 14:05 | 14:20 | 14:35 | 14:50 | 15:05 | 15:20 |
b | f | c | d | e | a | b | f | c | d | e | a | b | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Česká | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 17:00 | 17:15 | 17:30 | 17:45 |
Srbská | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 17:00 | 17:15 | 17:30 | 17:45 | 18:00 |
Vozovna Komín | 15:10 | 15:25 | 15:40 | 15:55 | 16:10 | 16:25 | 16:40 | 16:55 | 17:10 | 17:25 | 17:40 | 17:55 | 18:10 |
a | b | f | c | d | e | a | b | f | c | d | e | a | |
Vozovna Komín | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 17:00 | 17:15 | 17:30 | 17:45 | 18:00 | 18:15 |
Česká | 15:35 | 15:50 | 16:05 | 16:20 | 16:35 | 16:50 | 17:05 | 17:20 | 17:35 | 17:50 | 18:05 | 18:20 | 18:35 |
a = 6Tr 135, b = 7Tr 31, c = 9Tr 3076, d = T11 248, e = 14Tr 3173, f = 15Tr 3502
Jízdné: jedna jízda – 80 Kč, úseková jízdenka (Česká – Srbská nebo Srbská – Vozovna Komín) – 50 Kč, dvě jízdy – 150 Kč, 6 jízd – 350 Kč
• Autobusy:
Náměstí Svobody – Údolní – Úvoz – Hlinky – Veslařská – Vozovna Komín – Královopolská – Srbská – Botanická – Nerudova – Veveří – Husova – Náměstí Svobody
(nástup a výstup je možný v zastávkách Náměstí Svobody, Vozovna Komín a Srbská)
b | c | f | d+a | g | e | b | f | d | g | c+a | e | b | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Náměstí Svobody | 11:30 | 11:30 | 11:50 | 12:05 | 12:20 | 12:35 | 12:50 | 13:05 | 13:20 | 13:35 | 13:50 | 14:05 | 14:20 |
Vozovna Komín | 11:50 | 11:50 | 12:10 | 12:25 | 12:40 | 12:55 | 13:10 | 13:25 | 13:40 | 13:55 | 14:10 | 14:25 | 14:40 |
b | f | c | d+a | g | e | b | f | d | g | c+a | e | b | |
Vozovna Komín | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 |
Srbská | 12:10 | 12:25 | 12:40 | 12:55 | 13:10 | 13:25 | 13:40 | 13:55 | 14:10 | 14:25 | 14:40 | 14:55 | 15:10 |
Náměstí Svobody | 12:25 | 12:40 | 12:55 | 13:10 | 13:25 | 13:40 | 13:55 | 14:10 | 14:25 | 14:40 | 14:55 | 15:10 | 15:25 |
f | d | g | c+a | e | b | f | d | g | c+a | e | b | f | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Náměstí Svobody | 14:35 | 14:50 | 15:05 | 15:20 | 15:35 | 15:50 | 16:05 | 16:20 | 16:35 | 16:50 | 17:05 | 17:20 | 17:35 |
Vozovna Komín | 14:55 | 15:10 | 15:25 | 15:40 | 15:55 | 16:10 | 16:25 | 16:40 | 16:55 | 17:10 | 17:25 | 17:40 | 17:55 |
f | d | g | c+a | e | b | f | d | g | c+a | e | b | f | |
Vozovna Komín | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 17:00 | 17:15 | 17:30 | 17:45 | 18:00 | 18:15 |
Srbská | 15:25 | 15:40 | 15:55 | 16:10 | 16:25 | 16:40 | 16:55 | 17:10 | 17:25 | 17:40 | 17:55 | 18:10 | 18:25 |
Náměstí Svobody | 15:40 | 15:55 | 16:10 | 16:25 | 16:40 | 16:55 | 17:10 | 17:25 | 17:40 | 17:55 | 18:10 | 18:25 | 18:40 |
a = Praga RND 53, b = RO 22 + B40 48, c = RTO 2253, d = ŠM11 2740, e = Ikarus 2090, f = B732 7273, g = B741 2315
Jízdné: jedna jízda – 80 Kč, úseková jízdenka (Vozovna Komín – Srbská nebo Srbská – Náměstí Svobody) – 50 Kč, dvě jízdy – 150 Kč, 6 jízd – 350 Kč
Trasy a jízdní řády zvláštních linek – neděle 19. 6. 2022:
• Koněspřežná tramvaj:
Náměstí Svobody – Masarykova – Benešova – Rooseveltova – Rašínova – Náměstí Svobody
(nástup a výstup je možný pouze na náměstí Svobody)
Náměstí Svobody (odjezd) | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 |
Jízdné: 300 Kč
• Parní tramvaj:
Náměstí Svobody – Rašínova – Rooseveltova – Nádražní – Nové sady, smyčka – Masarykova – Náměstí Svobody
(nástup a výstup je možný pouze na náměstí Svobody)
Náměstí Svobody (odjezd) | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 |
Jízdné: 300 Kč
• Elektrické tramvaje:
Náměstí Svobody – Rašínova – Rooseveltova – Nádražní – Nové sady, smyčka – Masarykova – Náměstí Svobody
(nástup a výstup je možný pouze na náměstí Svobody)
a | b | a | b | a | b | a | b | a | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Náměstí Svobody (odjezd) | 13:20 | 13:40 | 14:20 | 14:40 | 15:20 | 15:40 | 16:20 | 16:40 | 17:20 |
a = mv 107 + vv 215, b = 4MT 134 + 3VL 313
Jízdné: jedna jízda – 80 Kč, dvě jízdy – 150 Kč