Pozvánka na oslavu 20 let BMHD | Aktuality | MHD Brno
Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Pozvánka na oslavu 20 let BMHD

 trojče T6A5  Škoda 15Tr  Škoda 22Tr Vážení příznivci stránek BMHD.cz,
rok 2022 je již 20. rokem fungování stránek BMHD.cz o brněnské městské hromadné dopravě, a to se musí oslavit! Oslavovat budeme formou fotojízdy, a to stejně jako před deseti lety s trojčetem tramvají. Tentokrát se bude jednat o trojče T6A5, které v odpoledních hodinách vystřídáme za dvojici dojíždějících kloubových trolejbusů Škoda 15Tr a 22Tr. S vozidly se podíváme především do míst, kde běžně nejezdila. Těšit se budete moci např. i na projížďku po nové manipulační trolejbusové trati po Jedovnické.

ORGANIZAČNÍ POKYNY
Sraz: sobota 8. 10. v 9:00 hod. ve smyčce Technologický park
Příspěvek na celou akci: minimálně 200 Kč. Příspěvek se bude vybírat v hotovosti na místě.
S sebou: reflexní vestu k focení(!!) a svačinu (během akce nebude pauza na oběd ani k nakoupení si v nějakém obchodě).
Ukončení: 17:00 hod u vozovny Komín

Prosím, dbejte pokynů organizátorů. S ohledem na vyšší očekávanou účast budou fotozastávky pečlivě plánovány tak, aby byl dostatek času na focení a aby byly na bezpečných místech. Konec fotozastávky se bude ohlašovat píšťalkou: 1. zapískání: 30 s do konce focení; 2. zapískání: konec focení a okamžitý nástup zpět do vozidla. Zastávky s trolejbusy budeme dělat buď společné nebo každý zvlášť s tím, že jedno z vozidel poodjede - o organizaci každé fotozastávky budeme informovat.

Po akci plánujeme posezení v některé z restaurací s malým promítáním - upřesníme.

Jak je uvedeno výše, minimální příspěvek je 200 Kč. Ovšem vzhledem k zvyšujícím se nákladům na pronájem vozidel od DPMB očekáváme, že akci jako organizátoři budeme dotovat, proto se nebudeme zlobit, když nám dle vašich finančních možností přispějete více. Kdyby se náhodou stalo, že by nám prostředky přebyly, nakoupíme za ně kvalitní skener negativů a diapozitivů, protože se nám dostalo do rukou mnoho luxusních materiálů do fotogalerie, avšak zatím nemáme kvalitní techniku k digitalizaci.

Budeme rádi, když zakliknete "zúčastním se" na facebookové události.

Budeme se na Vás těšit!
autor: BMHD, 30. 9. 2022, Akce, trvalý odkaz