Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Omezení při výstavbě VMO Žabovřeská

30.03.2019 05:45 - 30.08.2019 22:00
Linky: 30 36 67 84 N89 N92 N93 N98 (1)
Z důvodu pokračující výstavby velkého městského okruhu bude pro veškerou dopravu uzavřen silniční most přes ulici Žabovřeskou v místě napojení ulice Kníničské. Nebude zde tedy možná jízda vozidel od Pisárek do Bystrce a od Bystrce do Žabovřesk. V souvislosti s vedením objízdných tras dojde k omezujícím dopravním opatřením i v širší oblasti.

Pro zajištění plynulosti provozu bude dočasně zrušena zastávka Štursova ve směru do centra. Pro přestup mezi linkami 30, 36, 67 a 84 je možné využít zastávku Přívrat, případně pěší přechod mezi zastávkami Podveská a Hlavní.

Vzhledem k zákazu levého odbočení z nájezdu od ulice Kníničské do ulice Veslařské pojede linka N98 ve směru k hlavnímu nádraží od zastávky Jundrovská vpravo a po otočení na kruhovém objezdu u zastávky Hlavní bude pokračovat směr Jundrov. Nevynechá tak žádnou zastávku.

Autobusy případné náhradní dopravy za linku 1 ve směru do Bystrce pojedou od zastávky Bráfova ulicí Žabovřeskou až na kruhový objezd v křižovatce s ulicí Hradeckou, po otočení zpět ulicí Žabovřeskou a vpravo do ulice Kníničské. Nevynechají žádnou zastávku (mimo standardně náhradní dopravou neobsluhované zastávky Stránského), je však nutné počítat s prodloužením jízdní doby.