Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Oprava kolejí v Juliánově

01.07.2017 00:00 - 01.09.2017 23:00
Linky: 9 55 58 78 N97

Vzhledem k opravě tramvajové tratě bude vyloučen veškerý provoz v ulici Líšeňské.

Linka 9 bude ukončena ve smyčce Geislerova, vybrané spoje budou prodlouženy do zastávky Stránská skála, smyčka. Linka 10 bude mimo provoz. Náhradní dopravu zajistí stávající autobusové linky v upravených trasách (viz níže).

Linka 55 bude v provozu v trase Mariánské údolí - Novolíšeňská - Bělohorská - Dělnický dům - Geislerova - Životského a zajistí tak částečnou náhradní dopravu za linku 9. Nebude tedy obsluhovat úsek Dělnický dům - Stará osada - Židenice, nádraží (náhradou lze využít linku 78) a nebude zajíždět do zastávky Zetor, smyčka.

Linky 58 a N97 budou v úseku Gajdošova - Poliklinika Židenice odkloněny ulicemi Nopovou (směr Líšeň) nebo Viniční (směr Stará osada). Vynechají tak zastávku Dělnický dům, zastávka Poliklinika Židenice ve směru do Líšně bude přeložena do ulice Viniční. Ve směru na Starou osadu zastaví linky 58 a N97 navíc na zastávce před budovou polikliniky. Zastávka Gajdošova bude přeložena do ulice Nopovy (směr Líšeň), resp. Hrozňatovy (směr Stará osada).

Linka 78 pojede v úseku Dělnický dům - Vlkova po trase linky 55 ulicemi Bělohorská a Jedovnická. Vynechá zastávky Poliklinika Židenice a Malá Klajdovka, na odklonové trase obslouží zastávky Podlomní, Špačkova, Bělohorská a Bílá hora.

Pozor, na lince 9 probíhá také výluka na Lesné.