Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Výluka v ulici Otakara Ševčíka

30.06.2019 22:45 - 01.08.2019 05:00
Linky: 44 74 84 N89

Vzhledem k opravě povrchu komunikace bude omezen provoz v ulici Otakara Ševčíka.

Linka 44 pojede po své trase, s ohledem na probíhající práce ale neobslouží zastávku Škroupova. Zastávka Otakara Ševčíka bude přeložena za křižovatku s ulicí Táborskou.

Linka 74 pojede po své trase a v obou směrech vynechá zastávku Škroupova. Zastávka Otakara Ševčíka bude ve směru na Starou osadu přeložena za křižovatku s ulicí Táborskou, ve směru do Černovic zastaví autobusy v ulici Gajdošově v blízkosti ulice Jílkovy.

Linka 84 pojede v úseku Otakara Ševčíka – Zvonařka odklonem ulicemi Táborskou, Životského, Olomouckou a Masnou. Vynechá tak zastávky Škroupova a Tržní, náhradou zastaví na zastávce Životského. Zastávka Otakara Ševčíka bude přeložena k zastávce tramvají směr centrum a zastávka Hladíkova bude přeložena na spojovací komunikaci od ulice Masné.

Noční linka N89 bude v úseku Masná – Dělnický dům obousměrně odkloněna ulicemi Olomouckou, Životského a Táborskou. Vynechá tak zastávky Tržní a Škroupova, na odklonové trase obslouží zastávku Životského (v obou směrech u zastávky tramvají). Zastávka Otakara Ševčíka bude v obou směrech přeložena k zastávkám tramvají.

Náhradou za neobsluhovanou zastávku Škroupova je možné využít blízké zastávky Otakara Ševčíka, Podlomní (linky 55, 75 a N89) nebo Krásného (obsluhována pouze linkou 10 z důvodu výluky tramvají do Líšně).