Úplná uzavírka ulice Křížkovského | Výluky | MHD Brno
Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Úplná uzavírka ulice Křížkovského

1. 7. 2021 00:00 - 31. 10. 2021 23:00
Linky: 44 52 84 N98

AKTUALIZACE 24. 9. 2021: Doplněna informace o provozu trolejbusové linky 35.

AKTUALIZACE 11. 7. 2021: Doplněna opatření platná od 23:00 v neděli 11. 7. 2021.

Z důvodu pokračující rekonstrukce inženýrských sítí se v průběhu července 2021 očekává zahájení úplné uzavírky bude od 23:00 v neděli 11. července 2021 zcela uzavřena ulice Křížkovského v úseku od křižovatky s ulicí Hlinky po 4. bránu brněnského výstaviště. Již od čtvrtka 1. července 2021 proto došlo ke změně na linkách 44, 52 a 84.

Trolejbusová linka 35 (provoz na Kamenný vrch obnoven od středy 29. září 2021) jede v úseku Mendlovo náměstí – Kamenný vrch po trase a zastávkách linky 26. Neobsluhuje tak zastávky Křížkovského, Velodrom, Bauerova a Riviéra.

Okružní autobusové linky 44 a 84 jedou v úseku Pisárky – Mendlovo náměstí v obou směrech odklonem ulicí Hlinky. Vynechávají tak zastávky Riviéra, Bauerova, Velodrom a Křížkovského, na odklonové trase obsluhují zastávky Lipová a Výstaviště - hlavní vstup. Zastávka Pisárky je přeložena do ulice Hlinky.

Obsluhu oblasti ulic Bauerovy a Křížkovského zajišťuje odkloněná autobusová linka 52:

  • Ve směru na Mendlovo náměstí jede linka 52 v úseku Pisárky – Mendlovo náměstí odklonem ulicemi Bauerovou, Křížkovského, Poříčí a Křížovou. Vynechává tak zastávky Lipová a Výstaviště - hlavní vstup, zastávka Pisárky je přeložena do ulice Bauerovy. Na odklonové trase obsluhuje zastávky Riviéra, Bauerova, Velodrom (přeložena na spojovací komunikaci od 4. brány BVV ke kruhovému objezdu) a Poříčí (společně s linkami 2, 5, 6 a 84).
  • Ve směru do Bystrce jede linka 52 v úseku Mendlovo náměstí – Pisárky odklonem ulicemi Křížkovského a Bauerovou. Vynechává tak zastávky Výstaviště - hlavní vstup a Lipová, zastávka Pisárky je přeložena do ulice Bauerovy. Na odklonové trase obsluhuje zastávky Křížkovského (přeložena k vědeckému centru VIDA!), Velodrom, Bauerova a Riviéra.
  • Ve směru do Bystrce jede linka 52 v úseku Mendlovo náměstí – Pisárky odklonem ulicemi Křížovou, Poříčí, Křížkovského a Bauerovou. Vynechává tak zastávky Výstaviště - hlavní vstup a Lipová, zastávka Pisárky je přeložena do ulice Bauerovy. Na odklonové trase obsluhuje zastávky Křížkovského (přeložena k hotelu Holiday Inn), Velodrom, Bauerova a Riviéra.

Noční autobusová linka N98 je v úseku Velodrom – Mendlovo náměstí ve směru do centra v obou směrech odkloněna ulicemi Poříčí a Křížová. Zastávka Velodrom ve směru k hlavnímu nádraží zůstává přeložena na spojovací komunikaci od 4. brány BVV ke kruhovému objezdu, zastávka Křížkovského ve směru k hlavnímu nádraží není obsluhována, ve směru do Bystrce zůstává přeložena k vědeckému centru VIDA! je přeložena k hotelu Holiday Inn.