Uzavírka ulice Tuřanka | Výluky | MHD Brno
Fórum Fotogalerie Online sledování Vypravenost Evidence

Uzavírka ulice Tuřanka

1. 7. 2021 00:00 - 11. 12. 2021 23:00
Linky: 31 78 N96

Z důvodu pokračujících prací při rekonstrukci inženýrských sítí bude pro veškerou dopravu neprůjezdná ulice Tuřanka ve Slatině.

Provoz trolejbusové linky 31 zajistí autobusy (případně parciální trolejbusy), které pojedou v úseku Vlárská – Krejčího odklonem ulicemi Vlárskou, Tilhonovou, Zlínskou, Mikulčickou a Bedřichovickou. Linka 31 tak vynechá zastávky Brněnky, Řípská, Křehlíkova a Přemyslovo náměstí, na odklonové trase obslouží zastávky Vlárská (v ulici Vlárské), Hviezdoslavova, Langrova, Mikulčická, Kroměřížská, Slatina, sídliště a Slatina, rozcestí (pouze ve směru do Šlapanic). Zastávka Krejčího ve směru do Šlapanic bude pro linky 31 a N96 přeložena do ulice Krejčího za křižovatku s ulicí Dolní.

Náhradní dopravu zajistí autobusy (případně parciální trolejbusy) na lince x31, která pojede v úseku Hlavní nádraží – Řípská po trase a zastávkách linky 31 a dále odklonem do zastávky Slatina, nádraží.

Autobusová linka 78 pojede v úseku Slatina, rozcestí – Řípská odklonem ulicemi Hviezdoslavovou a Řípskou. Vynechá tak zastávky Slatina, rozcestí (směr Modřice, Olympia), Krejčího, Přemyslovo náměstí a Křehlíkova, na odklonové trase obslouží zastávky Slatina, sídliště, Vozovna Slatina, Vlárská (v ulici Řípské) a Brněnky.