Posílené linky :
Autobusová linka 76 (trasa Hlavní nádraží - Letiště) je po celý víkend v době od 8 do 16 hod. posílena na interval 20 min.
Mimořádné autobusové linky :
Celovíkendová linka C na trase Hlavní nádraží - Spáčilova jede jako linka 76 a dále pokračuje na trase Černovičky - Vlárská - Brněnky - Řípská - Řípská, dálnice.
Linka P je v provozu celovíkendově od 8 do 16 hod. (ve směru na letiště) a od 10 do 18hod. (ve směru z letiště) na trase : Parkoviště Černovická terasa (zastávky zřízené na ulici Švédské valy - za novým mostem mezi ulicemi Řípská a Průmyslová) - Brněnky - Řípská - Řápská, dálnice - Letiště Tuřany.
Změna zastávek :
Nástupní zastávka Hlavní nádraží pro linku C je u zastávky linky 9 a 94 (před viaduktem). U této zastávky budou také zastavovat linka 76 po odjezdu ze smyčky.
V době od 8:00 do 18:00 hod. platí zastávka Řípská, dálnice v obou směrech také pro linku 76.
Výstupní a nástupní zastávka Letiště Tuřany je v době od 8.00 do 18.00 hod. přeložena na příjezdovou komunikaci u odbočky ke startovací dráze.
Jiné informace :
Na všech spojích linek 76, C a P platí běžný tarif. Ve dnech 10. a 11. 9. 2005 od 7:00 do 19:00 hod. mají držitelé platné vstupenky na letecký festival CIAF dopravu na těchto linkách zdarma.